Karty paliwowe

Naszym partnerem jest firma Diesel 24 International

diesel24 300x133Naszym oficjalnym partnerem jest firma Diesel 24 International powstała w 1994 roku w mieście Klagenfurt i jest emitentem kart paliwowych działającym w sektorze Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Naszym głównym produktem jest karta Diesel 24. Karta paliwowa spełnia normy ISO. Karta Diesel 24 służy do bezgotówkowego rozliczania transakcji na własnościowych oraz partnerskich stacjach benzynowych.

Firma Diesel 24 International posiada 8 własnych stacji paliwowych na terenie Austrii, głównie stacji automatycznych, przystosowanych do tankowania samochodów ciężarowych, rozmieszczonych przy głównych trasach tranzytowych oraz najważniejszych przejściach granicznych. Pozostałe stacje; w liczbie ponad 30 należą do naszych partnerów, na których nasza karta jest akceptowana.

Jesteśmy firmą, która łączy transport ciężarowy z najlepszymi stacjami paliwowymi, oferującymi atrakcyjne ceny paliwa od Wschodu po Zachód kontynentu. Główną gałęzią rozwoju firmy Diesel 24 są karty paliwowe, sprzedaż paliwa diesel oraz AdBlue. Oprócz kart paliwowych posiadamy szeroki wachlarz dodatkowych usług, które ułatwiają prowadzenie firmy transportowej, redukcję kosztów oraz całodobową kontrolę nad samochodami, które są w drodze. Dodatkowo zajmujemy się zwrotem podatku VAT oraz opłatami drogowymi w całej Europie.

Diesel 24 International obsługuje Klientów Biznesowych z całej Europy. Szczególny nacisk kładziemy na rozwój w Europie Wschodniej, Południowo-Wschodniej oraz Centralnej części Europy. Nasi Klienci mają możliwość kontaktu z nami w języku danego kraju. Pracownicy Diesel 24 rozmawiają w 12 europejskich językach. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalną i szybką obsługę Klienta, a nasi pracownicy w krótkim czasie odpowiedzą na Państwa pytania, a także rozwiążą sprawy związane z bieżącą współpracą.